به دریچه ارتباط اینترنتی آزاد اویل خوش آمدید.

ایران - اصفهان - شهرک صنعتی دولت آباد
خیابان شماره 46- دست چپ - اولین فرعی بعد از کارخانه چینی اصفهان - انتهای فرعی

درباره ما - آزاد اویل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

کارخانه آزاد اویل تولید کننده انواع دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی  و خانگی در نظر دارد که تمام نیازهایی که برای افزایش کیفیت دستگاه ها و محصول سالم  را بر طرف نماید و به دین منظور کارخانه آزاد اویل با تکیه بر سال ها تلاش و کسب تجربه و همچنین تیم متخصص و بروز ترین دستگاه های پیشرفته تولید می نماید تا با خیال راحت همراه با یک سال ضمانت و خودمات پس از فروش مادام العمر در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهیم.

ماموریت

چشم انداز

کارخانه آزاد اویل تولید کننده انواع ماشین آلات روغن کشی، ارده گیر و کره گیر می باشد. شرکت آزاد اویل از سال 1394 به صورت کاملاً تخصصی با برند های تخصصی شروع به ساخت ماشین آلات روغنکشی به روش پرس سرد (cold press) کرد.

مفتخریم که ماشین آلات روغنکشی بدون نیاز به رطوبت و پرس سرد واقعی (cold press) به مشتریان عرضه می نمائیم.