به دریچه ارتباط اینترنتی آزاد اویل خوش آمدید.

ایران - اصفهان - شهرک صنعتی دولت آباد
خیابان شماره 46- دست چپ - اولین فرعی بعد از کارخانه چینی اصفهان - انتهای فرعی


دستگاه کره بادام زمینی

دستگاه کره بادام زمینی، یکی از دستگاه های کارخانه آزاد اویل است که با کیفیت بالای خودش توانسته همه مشتریان ما را راضی نگه دارد. دستگاه کره بادام زمینی می توانید با استفاده از چیز هایی مختلف مثل بادام زمینی، پسته، فندق و …کره تولید  کرد که علاوه بر مقوی بودن و درآمد زا بودن یک چیز لاظم برای برای کافی شاپ ها و بوفه های مدارس و هر جایی که برای درست کردن میان وعده به دنبال یک محصول جدید می گردند الظامی باشد.

توانایی میکس با مزه و طعم دارهای مختلف مثل کاکائو، شیره انگور و … را دارد به خاطره مقوی بودن بیشتر کره ها، استفاده از دستگاه کره بادام زمینی بسیار مهم و به صرفه است. این دستگاه تولید انواع کره ها مثل کره بادام زمینی، کره کنجد، کره بادام شیرین، کره فندق و…. را می تواند انجام دهد که با روشن کردن دستگاه و اضافه کردن انواع مغزیجات در داخل دستگاه شروع به کار می کند و سپس انواع کره تولید می کند.

با توجه با کارکرد آسان و بدون نیاز به کار تخصصی، این دستگاه در هایپرمارکت ها و شیرینی فروش ها نیز می تواند به کار برود و بنابراین این فرصت عالی برای کسب درآمد به مودل جدید می باشد که با آگاهی کم و در یک زمان کم یک چیز بی نظیر است که فقط کافی است با یک تماس دستگاه کره بادام زمینی خود تان دریافت کنید و شروع به کسب درآمد کنید. 

مزای استفاده از دستگاه کره بادام زمینی

دستگاه کره بادام زمینی بدون لرد و تفاله است. پس میتوانیم بگوییم محصول تولیدی از این دستگاه سود خیلی زیادی دارد بنابراین خدمات شرکت ما نادیده برای راضی کردن شماست و تا فرصت دارید با خرید این محصول به درآمد عالی داشته باشید.

کره بدست آمده از دستگاه را می تواند برای تمام سنین درست کنید و بفروش برسانید و به دلیل کم چرب بودن و پر از پروتئین هست این کره برای افراد ورزشکار و بدنسازی بسیار مناسب هست از دیگر مصرف کنندگان دستگاه کره گیر ما، مشتریان رستوران هایی که غذاهای عربی و لبنانی درست می کنند و مدارس می‌توانند با طعم دار کردن کره‌ها با کاکائو و … آن را بفروشند.

دستگاه کره بادام زمینی، دستگاهی ساده و نیاز به آموزش و تخصصی نیاز ندارد و همچنین مناسب فروشگاها ، منازل ، لبنیاتی ، عطاری و سایر کسب و کار می باشد.

ویژگی ظاهر دستگاه کره بادام زمینی

دستگاه کره بادام زمینی از فولاد ضد زنگ و روکش استیل تولید می شود که دارای فلزی قوی و با تنظیم دانه بندی و قطعات فلزی ساخته شده از خردکن و کره ساز می باشد. تلاش ما براین هستیم که کیفیت تضمینی را برای مشتریان فراهم کنیم و این را به عمل رساندیم که برای همین موضوع رضایت شما، ما را حمایت و یاری می کند. برای سفارش محصولات و مشاوره رایگان در مورد دستگاه کره بادام زمینی می توانید با ما در ارتباط باشید.

اگر قصد خرید محصولات بیشتری از سپاهان آزاد اویل را دارید و یا نیاز به مقایسه بهتر بین دستگاه ها دارید شما را به مطالعه مقاله دستگاه کره بادام زمینی تشویق می کنیم.
کارخانه آزاد اویل در طی سال ها کار با کمک تجربه و پرسنل حرفه ای خود توانسته که انواع دستگاه های روغن کشی – روغن گیری – روغنگیری، کره گیر کره ساز و ارده گیری  دستگاه ارده تولید می نماییم.